Bogaty ojciec biedny ojciec: czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i klasa średnia

£7.59
FREE Shipping

Bogaty ojciec biedny ojciec: czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i klasa średnia

Bogaty ojciec biedny ojciec: czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i klasa średnia

RRP: £15.18
Price: £7.59
£7.59 FREE Shipping

In stock

We accept the following payment methods

Description

NIE MOŻESZ TEGO ZROBIĆ” A oto fakt związany z moją pierwszą inwestycją w nieruchomościach. Gdy powróciłem do pośrednika z moją nową ofertą, powiedział mi tylko: “Nie możesz tego zrobić’.

Bogaty ojciec biedny ojciec - PDF Free Download Kiyosaki Robert - Bogaty ojciec biedny ojciec - PDF Free Download

Jak inwestować w złoto i srebro – zabezpiecz swoją finansową przyszłość– Michael Maloney, Robert Kiyosaki Sprawdź w źródłach: Encyklopedia PWN• Google Books• Google Scholar• Federacja Bibliotek Cyfrowych• BazHum• RCIN• Internet Archive ( texts / inlibrary)Czytałem z zapartym tchem. Przy rozdziale opisującym perspektywy finansowe czlowieka w średnim wieku pracującego na etacie, z kredytem hipotecznym na karku i rodziną na utrzymaniu, nagle uświadomiłem sobie, że to O MNIE!! Mój biznes to nie hamburgery. Mój biznes to nieruchomości”. I bogatego ojca, który wbijał mi do głowy: Kiyosaki stworzył szereg gier promujących teorie opisywane w jego książkach: Cashflow 101 i Cashflow 202.

Bogaty ojciec, biedny ojciec - Robert T. Kiyosaki - tantis.pl Bogaty ojciec, biedny ojciec - Robert T. Kiyosaki - tantis.pl

Jeżeli wcześniej nie założyłeś konta w naszym sklepie, zostaniesz poproszony o podanie swoich danych i adresu dostawy. Bogaty ojciec zawsze odkładał pewien procent od każdego otrzymanego dochodu. Lokował te pieniądze na rachunku inwestycyjnym i finansował nimi zakup aktywów.Inwestycyjny poradnik bogatego ojca. W co inwestują bogaci – czego nie robią biedni i średnia klasa! Streszczenie książki: Ramit Sethi – I Will Teach You To Be Rich Napisana przez absolwenta Uniwersytetu Stanforda książka “I Will Teach You To Be Rich” prezentuje praktyczne podejście do kwestii finansów osobistych,... Ksiażka daje zupełnie nowe, bardzo praktyczne spojrzenie na kwestie finansów, zarzadzania własnym kapitałem i budowania przyszłości. Uświadamia że to nie my powinniśmy pracować na pieniadze, tylko pieniadze na nas

Bogaty ojciec, biedny ojciec (Sharon Lechter) książka w

To, że miałem za doradców dwóch ojców, pozwoliło mi rozważyć dwa przeciwne punkty widzenia: człowieka bogatego i biednego, chociaż w owym czasie bogaty ojciec nie był jeszcze bogaty, a biedny nie był jeszcze biedny. Streszczenie książki: Benjamin Graham – Inteligentny Inwestor Inteligentny inwestor, napisany przez Benjamina Grahama w 1949 roku, jest prawdopodobnie najważniejszą i najbardziej wpływową książką o inwestowaniu w wartość,...Wielu z nas może odnosić ogromne sukcesy w swoich dziedzinach zawodowych, ale nadal może być finansowymi analfabetami.



  • Fruugo ID: 258392218-563234582
  • EAN: 764486781913
  • Sold by: Fruugo

Delivery & Returns

Fruugo

Address: UK
All products: Visit Fruugo Shop