Kicia Kocia i Nunuś W kuchni

£9.9
FREE Shipping

Kicia Kocia i Nunuś W kuchni

Kicia Kocia i Nunuś W kuchni

RRP: £99
Price: £9.9
£9.9 FREE Shipping

In stock

We accept the following payment methods

Description

Kicia Kocia i Nunuś dowiadują się z nich między innymi „Kto mieszka w lesie”czy „W co się ubierzemy”. Kicia Kocia na pikniku" – bohaterka wraz z przyjaciółmi wybiera się na piknik i pokazuje, co należy spakować, aby wyjście było udane. Przyjaźń i codzienne obcowanie z kotami było dla mnie niezwykłym doświadczeniem (w dzieciństwie miałam psa). Na spacerze mówią z uśmiechem napotkanym osobom "dzień dobry" i zauważają, że wszystkim natychmiast poprawia się humor.

Obecność miauczącego indywidualisty nie tylko zreformowała moje wyobrażenia na temat kociego charakteru, ale – przede wszystkim – nauczyła mnie cierpliwości w poszukiwaniu wspólnego języka z ludźmi! Nie cchciałabym, aby zabrakło akurat tu dziś nieocenionego Ludwiga Hirscha, niestety tylko w języku niemieckim, a szkoda https://youtu.Wszystkie lektury z tego cyklu są wykonane z trwałego kartonu – dzięki czemu są bezpieczne i będą mogły służyć przez długi czas.

Przy tej publikacji ze swoich zysków zrezygnowali: autorka książki Anita Głowińska, grono Tłumaczy z Uniwersytetu im. Koniecznie sięgnij po książeczki Kitty Kotty– to znane i uwielbiane historie o Kici Koci, które w całości przetłumaczone zostały na język angielski. Na tę popularną serię książek dla dzieci składają się między innymi kwadratowe książeczki z Kicią Kocią w roli głównej. Kicia Kocia zostaje policjantką” to kolejna książka w bestsellerowej serii o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej.Pozycja ta zawiera również kolorowanki, szkicownik i notatnik, dzięki którym maluch może notować nazwy zwierząt spotkanych przez Kicię Kocię podczas wycieczki. Kicia Kocia jest w środku świetnej zabawy - bawiła się już lalkami, klockami, a w głowie kolejne fantastyczne pomysły.

Kicia Kocia powstała, kiedy nasze zwierzaki były już w kocim niebie, ja zaś byłam absolutnie szczęśliwą mamą. Kicia Kocia w przedszkolu" – dzięki tej książce dziecko dowie się, jak wygląda typowy dzień w przedszkolu. Przygody kotki ozdobione za pomocą wyraźnych ilustracji, dużych kształtów i wyrazistych barw, są sympatyczną lekturą już dla dzieci półtorarocznych. W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody.

Dzięki tej różnorodności książki z serii Kicia Kocia to nie tylko bajki, które umilają dziecku czas, ale także książki uczące wielu różnych przydatnych rzeczy. Wszystkie tytuły zawierają wyraziste, kolorowe ilustracje, dzięki czemu nadają się nawet dla maluchów od pierwszy urodzin. Anita Głowińska jest autorką, jak i ilustratorką popularnych książek dla dzieci z serii Kicia Kocia. Wspólne czytanie oraz przeżywanie przygód rezolutnej kotki z pewnością dodatkowo umili malcowi Kicia Kocia - maskotka!

Dzień Kici Koci to puzzle dla dzieci składające się z 4 niezależnych układanek, zaprojektowane z myślą o wszystkich fanach i fankach przygód Kici Koci. Kicia Kocia w lesie" – w tej książce znajdziemy opowieść o przygodach, jakie spotkały kotkę w trakcie wyprawy do lasu. Całkowity dochód ze sprzedaży przekażemy na pomoc Ukrainie i naszym ukraińskim sąsiadom za pośrednictwem Polskiej Akcji Humanitarnej.Kicia Kocia ma braciszka Nunusia" – książeczka pokazuje, jak główna bohaterka przygotowuje się do przyjścia na świat małego braciszka. Kicia Kocia wybrała się z mamą do parku, żeby podziwiać budzącą się wiosnę, pąki na drzewach ipierwsze kwiatki. Pewnego razu na spacerze zobaczyła orkiestrę dętą i zapragnęła założyć zespół muzyczny - oczywiście razem ze swoimi przyjaciółmi, Packiem, Juliankiem i Adelką.



  • Fruugo ID: 258392218-563234582
  • EAN: 764486781913
  • Sold by: Fruugo

Delivery & Returns

Fruugo

Address: UK
All products: Visit Fruugo Shop