£8.445
FREE Shipping

Zdradzeni

Zdradzeni

RRP: £16.89
Price: £8.445
£8.445 FREE Shipping

In stock

We accept the following payment methods

Description

Jeszcze wczoraj moje zycie bylo do niczego, bylam na dnie, w czarnej dooopie, brakowalo mi 15 sekund by sie otulic niebiesko-bialym zeglarskim sznurkiem ktory zostawil moj maz, i zwisnac ze strychu. Niewiem sam co robić Zycie z ta mysla jest wielka masakra. Zdrada miala miejsce mniej wiecej w maju, a ja dalej sobie z tym nie radze:/' Moim zdaniem wychowanie w domu, podejscie jej rodzicow do pewnych zagadnien to klucz do jej zachowania. Jest odsetek ludzi, ktorzy wychowywanie z bardzo surowym podejsciem do np. roli kobiety, mezatki, powoduje totalnie odwrotny skutek, buduje w nich presje do buntu, wiele zalezy od charakteru, od temeramentu danej osoby, ale dal takich dziewczyn okazja kiedy nie sa juz pod okiem rodzicow/rodziny, jest powodem do seksualnego szalenstwa, wybierz sie raz na pielgrzymke z mlodymi dziewczynami bedziesz wiedzial o czym mowie. Dla niej malzenstwo/zamieszkanie u Ciebie to zejscie z oczu/kontroli najblizszych, dlatego przede wszystkim musisz jej uswiadomic ze jej flirtowanie z innymi oznacza szybki powrot do domu jej rodzicow Panowie i Panie doradźcie mi coś. Ja nie wiedziałem ze kobieta może być tak fałszywa tak kłamać osoba najważniejsza w moim życiu której miałem zaufać do końca życia?

Pomijam już kwestie jej zdrady, jej zachowania przedtem, uzgodnień i wszystkiego co doprowadziło Was do punktu w którym jesteście . Aby odbudować związek po zdradzie żony małżonkowie muszą chcieć poznać i rzeczywiście zrozumieć jej przyczyny.Kochana, jak pisala MOA, mozesz sie doskonale produkowac na PW, nie musisz zasmiecac forum swoim jadem. Mam wrażenie że to była próba "katharsis", pokazania swojej historii zdrady w taki sposób żeby usłyszeć kilka słów które uspokoją Twoje sumienie. Stworzą w Tobie pozytywny obraz siebie po zdradzie.

tomihigh wierz mi są kobiety, które na widok białej sukni dostają wysypki. Ja do takich należałam. Łażenie w czymś takim cały dzień było torturą, jakby mnie ktoś w strój pajaca ubrał. Prawinik potwierdzała ze sa to dowody na zdrade, ale powiedziala ze wystrarczy ze Ż. udowodni ze np nie bylem czuly i bedzie remis... i ze szkoda hajsu na taki rozwod o winie..bo to okolo 15k, a ten za prozoumiemiem to 3kTo jedno zdanie bardzo dużo o Tobie mówi; o tym w jakim miejscu jesteś i potwierdza wszystko to co zostało napisane powyżej; Ironia,cynizm--ok,ale nie sposób,w jaki został napisany powyzszy tekst,który dla mnie,osobiście,jest jednak pisany w trakcie picia wina. z mojej wlasnej praktyki wiem ze na frasunek najlepszy albo alkohol albo wysilek fizyczny najlepiej ciezki(potem sie mysli tylko o zarciu) albo od razu rozgladamy sie za jakimś innym mlodym towarem albo zajmujemy sie czyms co zajmuje Swoja droga, swiat jest maly a patrzac na date twojego zarejestrowania sie na forum i kilka twoich wypowiedzi smiem twierdzic ze chyba wiem kim jestes. Pani psycholog od siedmiu bolesci... zajmij sie moze swoja wlasna sytuacja, zeby juz wiecej ci rogow nikt nie doprawil.

Moj maz nie zostal ze mna, wyprowadzil sie, uklada sobie nowe zycie. Moze tak wlasnie ma byc, pewnie po ponad 20 latach ma mnie po prostu dosc. Ty zniszczyłaś w bardzo brutalny sposób swoje małżeństwo i nie wymagaj od niego że nagle zamiecie wszystko pod dywanik

Sam odpowiedz sobie na pytanie jaka ona była kiedyś,w trakcie waszego związki i jaka jest teraz. Jaką była partnerką,żoną, matką, ,córką,szwagierką itd. itd.

Mądry jak jasna cho...Era. Nie spotkałam nikogo tak mądrego, "obczytanego", "oblatanego" w żadnym temacie. Albo dowodząc przez sprowadzenie do absurdu.Zakładając ,że żona informuje potencjalnego jeszcze kochanka o swoim statusie i 100 %

Czy poświęcasz swojej żonie czas?

No i sam powód rozwodu jest istotny. Dla mnie odpadłbyś w przedbiegach gdybyś to ty przyprawił rogi żonie.



  • Fruugo ID: 258392218-563234582
  • EAN: 764486781913
  • Sold by: Fruugo

Delivery & Returns

Fruugo

Address: UK
All products: Visit Fruugo Shop