Bosch Professional GAS 35 M AFC Corded 240 V Wet/Dry Dust Extractor

£289.5
FREE Shipping

Bosch Professional GAS 35 M AFC Corded 240 V Wet/Dry Dust Extractor

Bosch Professional GAS 35 M AFC Corded 240 V Wet/Dry Dust Extractor

RRP: £579.00
Price: £289.5
£289.5 FREE Shipping

In stock

We accept the following payment methods

Description

Jako certifikovaný vysavač třídy prachu M podle normy EU pokrývá vysávání velkého spektra prachu pro vysokou ochranu uživatele velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že se Vám produkt Bosch GAS 35 M AFC Professional líbí a přejeme Vám, abyste si jej i nadále užívali. There are 2 ways in which you can return items that have been delivered direct from one out approved suppliers. Bosch GAS 35 M AFC Professional 230 V Dust extractor - The versatile wet/dry dust extractor with automatic filter cleaning Electric Heater Accessories Gas Cylinder Storage Gas Heater Accessories Propane/Butane Hoses and Regulators

Bosch GAS 35 M AFC 74Ltr/sec Electric M-Class Wet - Screwfix

If the tool is faulty within 30 days of buying it, we will arrange for its collection at no cost to you and supply a replacement.

Back in stock alert

Certificeret M-class-støvsuger i overensstemmelse med EU-standarderne for forbedret beskyttelse af brugeren

Disposal Bag (PE) - Bosch Professional Disposal Bag (PE) - Bosch Professional

Dlouho jsem vybíral jaký vysavač a bohužel jsem vsadil na recenze. Bosch mě docela sklamal ve výkonu a při výměně koncovky na hadici musíte hledat kam ty plastové zpátky strkate ☹️Mám 10let starý Enhell a ten má stejný sací výkon jako Bosch. A při oklepu filtru jsou dost velké a ohlušující rány. Nedovedu jsi představit poslouchat to celý den. Když máte špatný sousedy v paneláku a chcete jim zvedat tlak tak určitě doporučuji a můžou bydlet i o dvě patra jinde . Mám více produktů od Bosche a s nimi jsem velice spokojený ale vysavač se jim moc nepovedl. Asi jsem moc nářeční. Umístění a skladování tyče s hlavicí (to, čím vysáváte) není dobře vymyšlené. Respektive oproti ostatním řešením a úchytům je ten na skládanou tyč dost fórový a hlavice se na dolní hák dost blbě umísťuje. Automatic filter cleaning technology guarantees sustained, powerful suction for a very fast work progress Oceňuji hlavně délku připojovacího kabelu a dále 5m délky sací hadice. Akční rádius s vysávací hubicí po mé dvougaráži super - dostanu se všude !

Sign up for special offer emails

Flow control monitoring constant air flow through the suction cup, including an acoustic warning signal Warranty claims: Call Bosch direct to arrange warranty repair Tel: 0344 736 0109 or use the online collection service Powerful 1,380 watt suction turbine, with 254 mbars of high vacuum pressure, delivers the best extraction results



  • Fruugo ID: 258392218-563234582
  • EAN: 764486781913
  • Sold by: Fruugo

Delivery & Returns

Fruugo

Address: UK
All products: Visit Fruugo Shop