Cacharel - Lou Lou - Eau de Parfum Women's Perfume - Long Lasting, Seductive Sensual Intense Fragrance

£29.425
FREE Shipping

Cacharel - Lou Lou - Eau de Parfum Women's Perfume - Long Lasting, Seductive Sensual Intense Fragrance

Cacharel - Lou Lou - Eau de Parfum Women's Perfume - Long Lasting, Seductive Sensual Intense Fragrance

RRP: £58.85
Price: £29.425
£29.425 FREE Shipping

In stock

We accept the following payment methods

Description

Intre notele dominante se remarca mandarinele si galbenelele, care sunt frumos intregite de intensitatea mugurilor de coacaze. Peste acest ansamblu divers se revarsa puritatea si timiditatea notelor de iasomie si mimoza. Ylang ylang-ul este cel care schiteaza notele distincte ale acestui tablou, care se inchide in forta cu accente de lemn de santal si mosc. Boabele de vanilie dominante sunt completate de cele de Tonka si schitate intr-un peisaj de vis prin intermediul accentelor picante de tamaie. Daca as putea face o descriere pentru parfumul asta in doar cativa termeni, ar arata asa: pulverulent, curat, dulce, bogat, ruj, modern, elegant.

Bila je od onih koji su nosile duboke Levis farmerke, bjele starke i crvenu francuzicu a la Eva Green. Imala je uvijek crveni lak na noktima, ruž na usnama i mogla je satima da sjedi u jazz caffee-u i čita Tomasa Mana. Voljela je jazz i dozu melanholije u koju je šalju Bejkerove pjesme. Jedna dama je u plišanoj haljini preko koje padaju lokne u stilu Zlatnog doba Holivuda iza kojih se kriju decentne minđuše, njeno lice krase usne boje rubina i bademasti nokti u istoj nijansi...u vazduhu se osjeti miris...jednog od najljepših parfema, Cacharelovog LouLou... U ovome danas pomalo zaboravljenom klasiku uloge ostvaraju i kralj začina kome čak pripisuju i magična svojstva-cimet, jasmin-simbol odanosti, sočna šljiva koja čak ima neobičnu simboliku-vjernosti i seksualne želje..možda poput činjenice da nas ova profinjena dama ponekad podsjeti na femme fatale iz noir ili neo-noir filmova dvadesetog vijeka... Tenacitatea acestui miros se remarca de-a lungul timpului pentru ca reuseste sa patrunda in cele mai adanci colturi ale mintii umane. Te poarta prin propriile ganduri si te inveleste intr-o aura de mister. Este bland si delicat si iti inspira un aer feminin, pus in evidenta in mod exceptional de boabele de vanilie. The fragrance develops into heart notes of alluring Jasmine, Orange Blossom, and Tiare Lily, followed by base notes of warm Tonka, luxurious Vanilla, and sensual Musk, which leave a long-lasting trail and unforgettable impression. Bila sam u nekom Cuba baru, bez prozora, svuda po zidovima su bile slike Cheguevare, enterijer pun lampi i ostrih coskica sa po dve stolice. Cubanska muzika, atmosfera iz snova...sedela sam sa jednom prijateljicom koju dugo nisam videla, pusile smo male t ompuse i pile neke egzticne koktele sa cocosom :)Testandu-l, iti vei da seama ca nu este un parfum care se impune de la prima pulverizare. Debuteaza timid, cu cateva note dominante, insa, pe masura ce patrunde stratul pielii, devine cremos, urmand ca in final sa se inchida intr-o nota calduroasa, care creeaza dependenta. O doza fina de tamaie ofera parfumului Cacharel Lou Lou un accent exotic, care este completat de punctele de alune si vanilie. La nivel senzorial, consistenta acestui miros ar putea fi descrisa ca mangaierea fina a unei creme hidratante, care emana totodata un parfum linistitor, pur si elegant. Kraj veceri sam provela sa svojom jacom polovinom koji cim sam usla na vrata, posle 3 sata sedenja i pijancenja u clubu, ON se jos uvek INTENZVNO osecao!!! Prvo je rekao KAKO MIRISES! A onda je pisle dodao, UH! MNOGO JE JAK!

Znala sam da postoji mogucnost da je neki vec sto puta vidjeni i pomirisani a da nemam pojma, jer sam rodjena osamdesetih i mozda me seti na miris detinjstva kao sto su mnogi napisali. Ipak, morala sam. I evo ga...Tako mi je poznat. Da, vec sam ovo osetila, puno puta, ali devedesetih. Mozda podseca na neki drugi? Neki koji sam imala ja u srednjoj, Poeme mozda? Ili je neko u skoli krao od mame, ili imao kopiju, ili je imala komsinica....miris koji je svakako poznat, ali nije izgubio draz. Mama ga nikad nije koristila (sto i ne cudi jer uopste ne odgovara njenom senzibilitetu), a parfemski sinonim za tetku je Magie Noire, tako da nije od njih dve. Purtat la varste diferite, parfumul Cacharel Lou Lou evoca trairi si sentimente diverse. Tineretea este subliniata de nuantele absolute si fine de flori, care se impletesc armonios cu mirosul de vanilie, creand un cadru perfect pentru gingasia si timiditatea purtatoarei, iar maturitatea este punctata de o stare de relaxare, de liniste, in care se simte in special mirosul de gardenie. Lou lou je dah nekih prošlih vremena. Veličanstven, upadljiv, drugačiji, ženstven i karakteran! Upoznala sam ga prije pola godine, podstaknuta valom neobičnih komentara o ovom parfemu! I,da: "I fall in love too easily, a fall in love too fast..." Iscitala sam sve komentare i odlucila da ga porucim na slepo. Zapravo me je jedan drugi komentar za jedan drugi parfem podstakao da obratim paznju na ovaj, jer su bili uporedjeni. I hvala mu. Kao da nas je posipao na svakih par minuta nekim barsunastim osecajem i ulivao ogromnu prijatnost i zadovoljstvo. Izborio se sa ostalim mirisima koji su bili prisutni i pobedio ih je.Loulou Eau de Parfum is presented in a striking blue bottle, as distinctive and unique as the fragrance within. A perfume that adds a little luxury and mystery to every day. Podseto me je na skolu i na prve izlaske. Steta jer ovo nije parfem za klinke. On je dubok, slozen i senzualan, culan, gust, osecajan. Neko je napisao da ima nesto komplikovano u sebi, slazem se. Kako je samo iko u skoli mogao da nosi ovaj parfem, a da jos nije ni blizu dvadesete godine? Loulou Eau de Parfum is a floral perfume for women built around the beautiful and exotic Tiare Flower, which forms a floral bouquet with top notes of elegant Bergamot, fresh Mandarin, and feminine Ylang Ylang.



  • Fruugo ID: 258392218-563234582
  • EAN: 764486781913
  • Sold by: Fruugo

Delivery & Returns

Fruugo

Address: UK
All products: Visit Fruugo Shop